Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dvě různé domény na jednom hostingu - Active24

Ahoj, rád bych se zeptal, zda je možné provozovat dvě různé domény na jednom hostingu a v případě, že ano, jakým způsobem to udělat.

Jde o to, že nechci platit za další hosting. Jsou to úplně jednoduché osobní stránky a moc by se to nevyplatilo.

Díky za rady

Tak se mi nakonec vyjádřili z podpory, ale moudrý z toho nejsem

Dva weby na jednom hostingu mohou být, je ale potřeba provést manuální nastavení/ instalaci.
1. doménu nasměrujete na IP hostingu pomocí DNS záznamů.
2. přidat alias ve tvaru domény na hosting.
3. nainstalovat v FTP do podsložky ve www složce wordpress: https://faq.active24.com/cz/657571-Vlastn%C3%AD-instalace-redak%C4%8Dn%C3%ADho-syst%C3%A9mu-Wordpress-Joomla?l=cs
4. vytvořit novou MySQL databázi na hostingu a nastavit ji v wp-config.php souboru v podložce.
5. nastavit přesměrování domény do složky:
# před nastavením jakýchkoli pravidel je třeba rewrite zapnout
RewriteEngine On
# přesměrování domény neco.domena.cz do adresare domena.cz/adresar
RewriteCond %{HTTP_HOST} ^\.domena\.cz [NC]
RewriteCond %{REQUEST_URI} !^/nazev_slozky/
RewriteRule ^(.*)$ /nazev_slozky/$1 [L,QSA]

Dokázal by mi to někdo, kdo tuhle službu používá vysvětlit tak, abych to jako laik pochopil ?