Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sekají se staré hry

Co může být duvodem , že se mi sekají staré hry? Např Vietcong, který jsem na stejném PC hrál snad před 7 lety a šlapal v pohodě.. FPS nemám pod 100, ale pořád se to zasekává i jiné hry. Mám win7, ovladače od GK jsem aktualizoval, nově nainstalovaný windows.. 8gb ram, AMD X4 3,4ghz, ATI 6670..

Ještě jsem teď zkoušel nainstalovat nové directx, ale taky nepomohlo.

ATI 6670

grafická karta z roku 2011. co chceš na těch ovladačích aktualizovat? jakou péči výrobce o tyto staré krámy očekáváš a jaký nárůst výkonu?

píšeš jen o grafice. všiml sis, že máš v pc základní desku?
bude to sice taky starší kousek, ale pro tehdejší w7 z r.2009/2011 celkem nový, generické ovladače v instalačce ms nestačí.