Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problem po bios update

Ahojte, dnes som robil bios update na PRIME B450M-K update prebehol v poriadku len ked zapnem hoc aku hru tak furt pocas hrania mi robi black screen chvilu to ide a zas chvilku cierna obrazovka. Skusal som aj preinstalovat ovladac na grafickej karte . Jedna sa o XFX GTS Radeon RX 580 8GB TripleX Edition . Nejake rady ako to vyriesit ? Dakujem

aku hru tak furt pocas hrania mi robi black screen

Pokud vím, Ryzen nedisponuje (neměl) blue screen, ale vyhazoval jen černou obrazovku.
Pravděpodobně po Update BIOSU fw, došlo k obnovení nastavení BIOS, které nejsou stabilní s aktuálním nastavením OS, nebo HW nastavení neodpovídá spravnému nastaveni jaklo v případě automatického Overclocking základní deskou, BIOS.