Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dokoupení další RAM paměťi

Dobrý Den, můj PC : Aspire GX - 781 mám v PC jednu RAMku : Hynix 8 GB 3200Mhz DDR4 časování CL: 17-17-17 a chci si koupit ještě jednu 8 gb RAM. Můžete mi poradit kterou bych měl koupit aby šlapala tak jak má ? Procesor : Intel 5 - 7400 Kaby Lake bohužel nevím jakou mám motherboard.
Co třeba tato ? HyperX Predator 8GB DDR4 3200 časování 16CL bude fungovat ?
Nebo tato ? Crucial Ballistix Sport LT Grey 8GB DDR4 3200 časování 16CL
Nebo mi doporučte prosím lepší alternativu. Díky moc

Hynix 8 GB 3200Mhz DDR4

V původním dotazu uvádíš frekvenci 3200MHz, ale na screenu je 2400MHz.
Měla by ale fungovat jakákoliv DDR4 do notebooku. Vždycky pojede ale na frekvenci té pomalejší.
Ty, které vybrals původně by také měli fungovat. Při nejhorším to vrátíš ve 14 denní lhůtě.

Ano omlouvám se, koukal jsem špatně, RAM má 2400Mhz teď tedy nevím kterou mám koupit. Našel jsem dvě velmi podobné ramky tak kterou ?
https://www.alza.cz/crucial-8gb-u-dimm-ddr4-2400mhz-cl17-dual-ranked-d3988524.htm
https://www.alza.cz/kingston-8gb-ddr4-2400mhz-cl17-d4290887.htm
Rozdíl je tam že jedna je dual ranked a druhá není ? Má to nějaký dopad ? Kterou objedna ?

nebo cpu-z / záložka spd, nemusíš používat žádný zkriplený trial sw.
zkontroluj si, jestli ta osazená je single nebo dual-rank (1Rx8, 2Rx8)

u "značkových" pc pro balkánský trh se popis dohledává přímo podle názvu toho krámu. tito výrobci ale bývají na podrobnosti skoupí.