Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ako zakázať všetky aktualizácie na notebooku?

Ahojte,

Mam notebook s windows 10 a som odkázaný na mobilné dáta. Vie mi niekto poradiť, ako znemožním všetky aktualizácie softvéru po pripojení na internet?
Nemyslím len aktualizácie windows ale všetkých programov, ktoré sa nejako spúšťajú automaticky.

Diky za každú radu

ja pouzivam stopudates10 ktery to uplne znefunkcni a ani o tom nevim, od te doby mi nechodi zadny koronaviry do pc :)
akurat to musim bez internetu zapnout kdyz chci stahnout neco z MS Store a zapnout v Windows Update odklad aktualizací jinak by se zacal ihned automaticky stahovat bordel