Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Porucha SSD Kingston - zobrazuje se mi jako RAW, potřebuji NTFS

Zdravím. Mám tu problém se systémovým SSD Kingston. Po zamrznutí PC a hard resetu se mi už nepodařilo opětovně nabootovat systém (W 10). Po nabootování záložního systému (též W10) se mi tento SSD Kingston ukazuje jako RAW disk. Je nějaká cesta to zpět převést na NTFS, aniž bych ztratil data? A jaká je nejlepší?

Děkuji za rady.

Dyžtak pto úplnost výpis z Kingston SSD Manager - https://uloz.to/file/OeCHda4w02OA/ssd-txt

SSD vyhoda - rychlost, nevyhoda - umre velmi rychle.
V nedeli funguje, neni duvod delat diagnostiku. V pondeli uz nenabootuje. V utery uz z nej zadny data nedostanes.
Pokud lide prijdou o data, cast z nich se pouci a po ''nehode'' zacnou dulezita data zalohovat.

buď rád že ti chcípnul.
kingston a400 je totální shit, dobrý leda jako usb disk pro výměnu překopírovaných souborů, u kterých je jedno jestli usb zdechne. vyhoď to, ani to neřeš.
takové svinstvo se má prodávat jen na balkáně, nebo v hračkářství.

má nejhorší výsledky testů - podle toho to vypadá, že kromě levného řadiče a chybějící cache odflákli i firmware.

když už tak všichni přechází na ty ssd (a kupují nejlevnější šmejdy) - kdy je konečně napadne začít si data nebo celý systém zálohovat na ty zbylé staré disky?