Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HDMI(MHL) 2.0

Zdravím.
Před par dny jsem tu řešil nový monitot a našel jsem ACER LCD XZ321QUbmijpphzx.

Je u něho napsane, že má jeden HDMI a jeden HDMI(MHL) 2.0
Připojim přes nějakou redukcí na tan HDMI(MHL) 2.0 vstup, klasicke HDMI?

Na co se ptáš, na kabel ? Použiješ normalni HDMI co bylo třeba pribalené k tomu monitru nebo jiny.
HDMI + MHL (normální port HDMI + umožňuje MHL) když chceš zapojit do TV, nebo monitoru třeba kompatibilní telefon s MHL. Jestli do neho chceš zapojit jen PC, tak to nemusíš řešit.

Jo.
Jenom to ten port normální HDMI 2.0 jenom umí navíc i MHL což umožní přehrávat média [ z mobilních podporujicich zarizeni, jinak je to normalni port HDMI 2.0.
(Dejme tomu že máš Mobil co podporuje MHL a chtel bys přímo pouštět třeba video přes kabel, tak použiješ HDMI co podporuje MHL)