Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počítač se nezapne

Dobrý den dnes jsem přišel ke svému pc zapl ho anic se nestane neroztoci se větráky ne naběhne BIOS nic pouze 3x blikne červená dioda vedle napisu BIOS flashback +
Název základní desky B450 GAMING PRO CARBON AC
Děkuji za rady ?

jestli tam prodávají potraviny, tak určitě.

Jak mám řešit reklamace nebo vrácení zboží? Z bezpečnostních důvodů přijímáme zboží k reklamaci nebo vrácení pouze bezkontaktně (poštou, kurýrem atd.). Více informací najdete zde. Navíc jsme prodloužili standardní lhůtu pro vrácení zboží ze 14 na 21 dní. U reklamací jsme navýšili částku z 1 000 Kč na 2 000 Kč a všechny reklamace do této výše vyřídíme obratem. Stále však platí, že zboží k reklamaci přijímáme pouze bezkontaktně.

https://www.czc.cz/geekove-za-casu-koronaviru/clanek