Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Acer aspire e5-573 nejde nabíjet

Dobrý večer, mám problém s laptopem.

Nechce se nabíjet. Při zapojení do sítě poblíž DC Jacku jde slyšet cvakání.

Neměl někdo obdobný problém?

Změna předmětu, původně: Acer aspire e5-573 (host)

Je nepravdepodobné , že by sa adaptér/ konektor v notebooku pokazil práve vtedy keď bola vybitá baterka na 0. V notebooku cvaká jedine HDD. Či je adaptér vporiadku sa dá zmerať avometom. Keďže o tom nemáš páru, tak to niekam zanes a nesnaž sa dc konektorom v notebooku krútiť , tlačiť aby to nebolo ešte horšie.