Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Radmin - nejde spustit server

Stáhl jesm si trial verzi Remote Administratora, když chci zapnout r_server.exe tak mi vyhodí akorát hlášku:
"This program will run only in System Service mode."

Co se s tím dá dělat ?

Změna předmětu, původně: Radmin (host)

tak to jsem udělal na druhém PC ale po r_server.exe /install se napíše succesfull instaled
po r_server.exe /start se nic neděje

když na něj poklikám tak to píše to co předtim

a když ze start/programy/radmin/ dam start Radmin server napise to hlasku "cant start remote admin server"