Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PC a obraz

Dobrý den, nastavil jsem display na rozlišení (trochu vyšší) a pc se kouslo.Po restartu pc se display vůbec nerozjel, co teď jak to řešit?Díky.XP Prof.Display Ferguson

No ale to jsi nenapsal, že bootování ano.... proto se ptám.

Po restartu pc se display vůbec nerozjel

Takže nabootuj Windows v nouzovém režimu [F8] a odeber grafický adaptér. Po restartu jej Windows nadetekují, nainstalují ovladače a nastaví základní rozlišení.

zkusil bych v nouzovém režimu odebrat monitor, pokud by to po restartu do normálního nepomohlo tak v nouzovém odebrat monitor a grafiku (případně ovladač od grafiky)