Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odblokování MT Siemens A57

Ahoj všem,

hledám odblokovávač na tento (hitorický) telefon. Máte/znáte něco? Našel jsem jen nástroj od Crux, ale nefunguje mi (respektive netuším, zda je tento model podporován). Na netu je plno placených odblokovávacích služeb, ale to se mi zdá nečestné a nesportovní, požadovat za výstup z generátoru okolo $10...

Díky předem.. ;-)

Tak bohužel, odepsali mi, že kódy na odblokování už nemají:

Hezký večer,
ráda bych Vám pomohla s odblokováním telefonu pro jiné sítě, avšak tyto kódy již nemáme k dispozici.
Doporučím se obrátit na pro Vás nejbližší servis mobilních telefonů, kde Vám určitě rádi pomohou.

S přátelským pozdravem

A... K...
Zákaznické centrum T-Mobile