Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc se schválením upravené sestavy

Ahoj,

Prosím upravil jsem si zde jednu sestavu co jsem našel. Můj dotaz zní, zda tento zdroj bude stačit a zda do vybrané case budou tyto komponenty sedět. Snažil jsem se dívat až do detailu a nenašel jsem chybu, ale nejsem si jistý na 100%.

Pevný HDD jsem zatím nedal z důvodu úspory peněz, že pár her budu mít pouze na té M.2

Mělo se jednat o herní PC kolem 30k.

PC seznam na czc

Mockrát děkuji,

"kingston řady a" nikdy. nebo ať si sem pak nechodí stěžovat jako už několik lidí s "výhodným" ssd a400.
když se dívám na plošák, kde nevidím brouka pro ddr chache - stojí mi to za ušetřenou stokorunu proti jinému typu?

třeba wd blue je považovaný za normální ssd. ale jejich nvme řada se taky rozhodla, že ddr cache je zbytečná, přitom přes polovina diskových operací jsou malé soubory. proto u nvme disky od wd přeskakuju.

edit: tak a2000 má dram, troufli si strhnout šidící štítek: https://www.tomshardware.com/reviews/kingston-a2000-m2-nvme-ssd
přesto jim ten podraz a400 nezapomenu, pro mě jsou mrtvoly.
nějaké testy mají na alze, kde vychází jako levný průměr, něco na světhw. vždycky je vidět, že jsou i lepší možnosti.

Odpovedel jsi sam. A400 a A2000 je fakt uplne neco jineho. Pokud nemas rad Kingston, neberu ti to, ja zas nenavidim Patriot od te doby, co se mnou vyjebali pri opravnene reklamaci.

Faktem ale je, ze ten Kingston A2000 se v testech umistuje pomerne vysoko a jeste pred dvema mesici ho prekonaval v pomeru vykon/cena prave jen ten A-Data XPG SX8200 PRO, ktery vsak byl o neco drazsi, dneska je to fakt asi nejvyhodnejsi SSD.

Tak ono u A-Data je to spis o nahode, pocitam, ze vrhnou na trh i kusy, ktere by Samsung recykloval. Proto jsou taky o tolik levnejsi. Ty konkretni typy, o kterych tu byla rec, tak tam hodnotime rychlost prenosu dat a ten zmineny A-Data je snad nejrychlejsim ve sve cenove kategorii a ten konkretni Kingston patri do top 10. Takze z tohoto pohledu dobre oba.

Díky moc za odpovědi, vzal jsem původní už. Sestavu už mam zkompletovanou, vše vypadá OK.

Jediná věc, tak při vypnutém PC i vypnutém zdroji tak bzučí zdroj, netuším jaká může být příčina, takže objednam asi buď jiný nebo stejný a zkusím prohodit než bych reklamoval. Nemohou to být cívky ? Ale je to dost nepříjemné.

Díky moc

Tak zdroj mám stejný typ, ale nový kus a ten stejně bzučí, ale už né tolik, ale stále to slyším. Jsem na to dost citlivý tak nevím jestli řešit dál.

Jinak všechno super a ještě přemýšlím nad obměnou grafické karty, tato 2060 s dvěmi větráky má teplotu v zátězi 80-83 stupňů a docela dost rezonuje když jedou na plno větráky.
Podle netu je pro ní typické tato teplota takže to mě tolik nestraší, uchytiti to lépe v PC už nešlo aby to nerezonovalo, ale stejně přemýšlím nad nečím co má aspoň tedy tři větráky a to koukám, už je většina 2070.

Co si myslíte o rtx 2070 super windforce oc 3x 8g ? Nebo co byste mi doporučili prosím ?

Děkuji moc,

Co se tyka zdroje, tak furt mas moznost to do 14 dnu bez udani duvodu vratit a s CZC vzdycky byla rec, pokud bys jiny tissi zdroj koupil u nich. Asi bude ale jeste drazsi.

Sakra chtel jsem ti tu hodit odkaz na nejakej 650W, protoze kvuli hluku je dobry vzit neco naddimenzovanyho, ale teda na CZC: ty superkvalitni zdroje Corsair, EVGA, BeQuiet vsechno nedostupne - vyprodano. Asi kvuli koronaviru. :-/

Co se tyka Windforce, tak zadna s timhle chladicem neni ticha, jsou to dobre grafiky, ale tiche to neni a pozadavek na co nejnizsi hluk jsi nepsal.

To bys musel priplatit za ROG Strix, Aorus nebo Gaming X. Napriklad:

https://www.czc.cz/msi-geforce-rtx-2070-super-gaming-x-trio-8gb-gddr6/264872/produkt

Děkuji za odpověd, já jsem moc spokojený i když jsem co nejnižší hluk nepožadoval to chápu. Tam jde jen o to, že to rezonuje asi protože je prostě velká ta grafika, ještě to zkusím nějak uchytit, ale jinak vše OK.

Mockrát děkuji,