Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Seguarzo “antivirus”

Zdravim ,nechtene jsem nainstaloval seguarzo a za boha se toho nejde zbavit... neda se na tom pc veci moc delat protoze to je zasekany jak svin, mam win 10,kdyz bych hodil pc do tovarka zmizi to ?predem dekuji

jen lamy všechno řeší továrním nastavením. (a pak nemůžou najít svoje data, svoje hesla)

zvědavý člověk, který chce vědět co má v pc, použije adwcleaner a projde si log, potom ms autoruns a ms process explorer.
a dokud nemá jistotu že to vyčistil, nepřipojuje to na síť.

je to jedno, uživatelé chrome si to zaspywarují zas, jsou nepoučitelní.