Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení tiskárny HP Laser MFP 135w k wi-fi

Koupil jsem čb laserovou tiskárnu HP Laser MFP 135w a nemohu se k ní připojit s notebookem přes wi-fi. Na tiskárně mám wi-fi zapnuté, wi-fi Direct také zapnuté, ale když na displeji dám wi-fi signál, tak mi to píše "ztráta spojení". Prostě nemohu připojit danou tiskárnu k mé domácí wi-fi síti...Někde i v recenzích psali jako mínus - problém s nastavením wi-fi. Stáhl jsem si i ovladač ze stránek HP, ale prostě notebook se s tou tiskárnou nespojí.

Zdravím, když zadám na displeji tiskárny wi-fi Direct, tak tam mám tyto možnosti:
zap/vyp
název zařízení
IP adresa
majitel skup.
síťový klíč
stav (připojeno = 0)

Nevím kam mám zadat heslo k mé domácí wi-fi síti, potřeboval bych jí hlavně najít...

Len vseobecne...podla obrazku ide o lacnu MFP s jednoriadkovym displejom, cize onicom.
Podobny pripad s Canonom alebo s HP som riesil tak, ze som MFP pripojil cez usb, nainstaloval sw od vyrobcu a cez neho sa pripojil na wifi.
Wfii direct ti nepojde na klasicke AP, mozno je tam moznost wps, to je schodnejsie, ale najlepsie je pripojenie na klasicke AP v mode client.

No, i když se sice jedná o levnější čb laserovou tiskárnu, tak její použití v domácnosti při příležitostním tisku by mělo být postačující...Nicméně pokud to wi-fi ve výbavě na rozdíl ještě od některých tiskáren má, mělo by se jít určitě nějak připojit...