Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak zabránit uložení stránky ?

Zdravím všechny,
Může mi prosím někdo poradit ? Mám stránku index.html na kterou jsem vložil následující:

<form name="formular" onsubmit="return false"><span style="color: white;">
Heslo: </span> <input size="15" name="heslo" type="password">
<input value="Pokračovat" onclick="window.location.href = document.formular.heslo.value + '.html' " type="submit"></form>

Po zadání hesla se mi otevře zvolená stránka 1. Lze nějak zabránit tomu, aby si uživatel tuto stránku 1 uložil do oblíbených ? Když si jí rovnou uloží do Oblíbených, tak mi obchází to heslo a přístup na ní může mít kdokoliv, kdo to v počítači otevře.

Děkuji za případnou radu, jak to udělat.
Jirka

jde mi o to, že na té stránce 1 se mi zobrazuje obrázek, který je periodicky snímán z bezpečnostní kamery. Nešlo by to třeba udělat, tak aby se ten obrázek zobrazovat rovnou na té stránce s heslem po zadání toho hesla ?