Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Otevření aplikace na aktuálním monitoru

Zdravím,
mám dva monitory a na každém z nich mám stejný hlavní panel. Jde nějakým způsobem nastavit to, aby se spouštěná aplikace vždy zobrazila na tom monitoru, na kterém jsem aplikaci otevřel? Teď to funguje tak, že se aplikace otevře na tom monitoru, na kterém byla naposledy zavřená, což mi nevyhovuje. Toho čeho chci docílit mi přijde mnohem pohodlnější.

Děkuji za odpovědi.

Pouzivam placeny software DisplayFusion, pres Steam se obcas da koupit levne. Tam se da nastavit presne v jakem miste se ti ma okno aplikace otevrit. Myslim, ze maji i free verzi, ale nevim, jestli tam tahle moznost take je. A urcite maji i trial na minimalne 14 dni, abys dopredu ozkousel, jestli ti ten nastroj bude vyhovovat.