Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Černá obrazovka po spuštění PC

Dobrý den, po spuštění pc se mi zobrazuje černá obrazovka. Nezobrazuje se ani logo výrobce základní desky a Windowsu a nejde ani myš a klávesnice. Bedna se tváří jako by normálně fungovala, jdou slyšet větráky atd. ale po zapnutí PC nejde slyšet žádné pípnutí a vypnutí jde jen přes dlouhé držení tlačítka pro vypnutí.
U jednoho monitoru to píše check signal cable a nebo se střídají nápisy analog a hdmi, i když jsem to přepojoval a ujišťoval se, že je vše dobře zapojené.

Jak k tomu došlo :

Včera jsem aktualizoval grafiku Geforce 670 a chtělo to restart, ten jsem neudělal, protože jsem měl v plánu odejít od PC za krátkou dobu. Takže jsem včera normálně vypnul PC a vše šlo, ale dnes po spuštění PC černá obrazovka.

Jak jsem to doposavad řešil :

Mám druhý PC, tak jsem zkusil vyměnit monitor a zkoušel jsem různé kabely (hdmi i další) a pro jistotu jsem je přepojoval. Zapojoval jsem je všude kam se dá.

Děkuji, no monitory oba jsou v pohodě, u starého PC oba jdou. Zkusím kámoše požádat o výměnu grafiky na test.

Jeden mi říkal, že tohle měl a že to může být synchronizace grafiky po aktualizaci a že ta synchronizace může trvat klidně i hodinu než naběhne obraz.

Je to možné, když jsem zkoušel vyměnit harddisk? Přijde mi to jako blbost, protože na starém harddisku žádné aktualizace na tuhle grafiku nejsou, protože tam je jiná od druhého pc.

Myslím ovladače na grafiku od NVIDIA. HDD jsem měnil zda to pomůže, jinak je tam vrácen původní. Nedostanu se nikam, protože už od začátku je černá obrazovka a nenaběhne ani logo výrobce základní desky a Windowsu a nejde ani klávesnice a myš.

Nwm zda mám počkat třeba hodinu, že to může být synchronizace grafiky jak radil jeden kluk.

Grafika Geforce 760, procesor AMD 8350 8 jádro, ram 8 gb.

No ta grafika od starého PC je stará kupovaná před deseti lety a kdoví kdy vyrobená. Je o hodně menší. Bohužel tu kámoši moc pc nemají a když už, tak nechtějí půjčit na test. Zbývá asi už jen servis.

Tak to nějak nechápu 760 kde mu nenaskočí obraz vůbec a píše že do starýho Pc nepasuje tj slot AGP,jak to má dál odzkoušet?Starej PC se starou GPU + monitor jede jak psal...

Ps: no teď jako hore píše : Děkuji, no monitory oba jsou v pohodě, u starého PC oba jdou.

a níže : Mohu zjistit až ten starý pc složím zpět.