Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nejdou hry

Zdravim vsechny mam problemek mam sestavu celeron 2,66 takt na 3,12 ,,1536MBram,,Ati radeon X1300XT 256
350W zdroj,zvukovka Genius 5.1. problem je v tom ze nespustim zadnou hru najede pouze cerna obrazovka nebo se hra spusti a v menu se sekne pomuze jen restart! grafika se neprehriva ma stalou teplotu kolem 64 °C. prosim poradte!!:( hry ktere jsem zkousel : El matador, fifa08,nfs carbon,grid,mass efekt

Začíná to tu být trošku zvrhlé. Někdo má problém s počítačem a první rada směřuje k legálnosti, ač je jasné, že v tom problém nebude (když to dělají všechny hry). Je to tady sakra počítačová poradna, nebo právní? Proč se na to vůbec ptáte?

pr: tak požádej adminy ať to zamknou. cos mu zkusil k věci napsat ty?
když se nespouští aplikace, tak se l-core ptal na stav té aplikace, může tam být příčina.
má snad ten oný přetaktovanou grafiku? ne, píše že procesor, ale kontroluje grafiku, čili navíc není zrovna v nejlepší duševní kondici.
a ty jeho reakce znamenají, že s podřadnými věcmi opravdu nemá cenu ztrácet čas.

Prasáku muj post přibyl když už byla rada jasná, mě spíš udivuje tvoje stanovisko.
Ty schavulješ že že většina lidí co má připojení k netu tak má i torrent klienta a krade o sto šetst ?
Kam by to asi došlo, tohle je veřejně přístupná poradna a lidi tu jen tak píšou: stahuju torrenty, mám 300GB ve frontě torrentů, atd..

Já vím že jsou u nás hry fakt drahý, at si je klidně stahujou studenti co nemaji peníze, chápu, ale at to nepíšou takhle na veřejný místa jako by se nic nedělo.