Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nestabilni ping

Dobry den, chtel bych se zeptat jak zjistim ke kteremu serveru se pripojuju ve hre? Hraju na ps4 a je to nehratelne do pulnoci..Pak uz se to da.Mam to pres wifi na testurychlosti.cz mi to ukazuje ping 13 ale asi to dropuje nekde poceste k serveru ve hře.Bracha hraje na pc ma to pres kabel a taky dropy pingu ma.Da se nejak zjistit kde je chyba? Bydlime na vesnici takze je nas pripojenych vice na agregat no.Ale to nas bylo i minuleho providera a jelo to lepe.Diky

Ale to nas bylo i minuleho providera a jelo to lepe

děti mají korunované prázdniny.
proto ti ping kamsi do háje ukazuje nízké odezvy, ale dětský (herní) server může být přetížený.

pro info můžeš zkoušet příkaz...

tracert ip.nebo.adresa.herního.serveru

...ale k ničemu to nebude, problém je na trase a nic s tím nenaděláš.