Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nenabehne monitor

Zdravim, prosim o pomoc,
pritelkyne si poridila novou grafiku MSI GTX 1660Ti, avsak po nacitani windows proste zhasne monitor..

Ovladace jsou nainstalovany z NVidia Experience.

Zjistil sem ze v nouzovem rezimu obraz jede, kdyz tam zakazu grafiku ve spravci zarizeni, a restartuju, obraz najede a funguje jak ma..

Jakmile povolim ovladac, vypne se monitor, respektive proste tma..

Zkousel sem jak jiny zdroj, zkousel sem i jiny monitor.. Problem pretrvava..

Pred vlozenim nove GK sem odinstaloval jak Experince tak i ovladace ze spravce zarizeni a vypnul..

Je jedno v jakem portu mam pripojeny monitor, HDMI ci DP.

Nejake napady? Dochazi mi moznosti.

Moc dekuji

Nejsou.. jediny pres co to jde je pouze Nvidia Experience nebo Windows Update, na strankach MSI jim to nefunguje a nedaji se stahnout ovladace..

Nejak me nenapada kde jinde vzit starsi..

Na prilozenem DVD je pouze taky jen instalator Experience..