Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem online přenos videa

chtěl bych zkusit přenést z uzavřeného prostoru školení pro zájemce, kteří budou doma u PC nebo TV, jde to přes youtube? Mám kamery jak IP, tak analogový výstup. Moje představa byla, že kamera bude připojena do PC, kde bude nějaký SW, který to zpracuje a pošle na youtube a lidem pošlu odkaz, v kolik hodin a kde to bude. Nebo jestli se to řeší jinak? Vir mě nutí do nových výzev......Děkuji za případnou pomocnou radu..

Pokud to je pro uzavřenou skupinu, tak třeba MeetGoogle. Funguje přesně jak říkáte, pošlete účastníkovi odkaz, který je zároveň přístupovým oprávněním. Dají se tak realizovat přednášky, semináře nebo videokonference.