Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno tiskárna pro tisk banneru

Ahojte.
Potřebuji prosím poradit jakou tiskárnu pro tisk banneru. Potřebujeme tisknout rybářské povolenky které jsou dlouhé 650 mm. Tisk se sice odehraje na prvních 15 cm a šála pak volně projede. Jenže každá tiskárna si myslí že vysunuje A4, tedy vysune nějakých 30 cm a zbylých 35 cm zůstává seklých v tiskárně. Naše stará tiskárna která banner uměla dosloužila a my hledáme náhradu.
Díky

...tiskárna si myslí že vysunuje A4

Jakou máš tiskárnu? Jaký je nastaven formát papíru?

A pokud chceš poradit novou tiskárnu, tak laser nebo inkoust? Barevnou nebo černobílou? Nějaké další požadavky? LAN, wifi, duplex, skener, ...?

Aktuálně tiskneme na OKI 321dn z IS Lipan. Vlastní nastavení pro tisk - myslím že tisk banneru. Požadavek prakticky jediný, umět protáhnout celou šálu, přednostně laser, barvu asi ani netřeba.
Komunikace s autorem pokud mám zprávy blízká bodu mrazu takže ani nezkoušíme.