Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunkční úložiště

Dobrý den,
Mám jako místní disk nastavený 256g ssd m.2 disk, a protože už na něm bylo málo místa cca 2-3G tak jsem chtěl smazat pár her.
Když jsem tak učinil tak ale najednou úložiště bylo úplně plné i když každá hra měla přes 10g.
Tento problém přetrvává i po restartování systému.
Chtěl bych vědět co s tím mám udělat?
(Řekl bych že fyzicky tam místo je protože mohu přes steam znovu instalovat hru jen systém si myslí že tam to místo není)

pro body obnovení máš vyhrazené nejaké místo? tak ho zruš nebo rapidně omez, stejně je to k ničemu.
máš celkem malý disk, to je tak na kancelářský office. jestli ukládáš svoje soubory na ten systémový disk, zamysli se, kolik tam máš zbytečných giga filmů, ty patří na jiný disk, klidně i starší mechanický hdd.
jestli stahuješ z netu nějaké gigabajty, můžeš mít taky plnou cache od prohlížeče.
windows můžou být špatně nastavené a využívají swap, u stoláku hibernaci. zvlášť na malém disku to nemá co dělat.
máš tam i nějakou kopii starého systému - windows.old? průzkumník to bez nastavení skrytých/systémových souborů neřekne.

pro udržení rychlosti a životnosti disku bys měl mít 20-30% volné. tak si projdi, co tam máš za hovadiny a proč.