Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po opravě základní desky se nemůžu dostat do Windows

Dal jsem notebook Lenovo G505s do servisu na opravu základní desky. Po spuštění pc mi tam naskočí modrá smrt, a cosi o "Windows thread exception not handled". Zkoušel jsem i reset celého systému, to však také nejde. Už nevím, co mám dělat. Žádná možnost nefunguje, ani safe mode, prostě nic. Předtím fungoval systém normálně. Ze servisu mi zatím neodepsali. Stálo mě to 4000 Kč. Děkuji za radu.

Data mas asi zalohovany, vetsinou to lidi maji zalohovane. Nekteri to do servisu nenapisi, ale snad lidi nejsou tak blbi
aby nemeli zalohu a zapomneli to napsat pod popis zavady.
Proved cistou instalaci Windows.
Toto je odlisne od resetu celeho systemu.
Provadi se to pomoci usb/dvd media Win10.
Pokud je to pro tebe problem, sver celou zalezitost kamaradovi nebo pribuznemu. Odmena je na domluve.
Pokud nemas kamarada, sver to PC servisu. Odhadovana cena 500-1200kc.