Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypnul se mi notebook

Při hrani Csgo se mi včera vypnul notebook, v čem mohl být problém? Je pravda že včera jsem na něm hrál asi 8 hodin. Může to být problém vaznejsiho charakteru? Díky

nepíšeš, jestli je to tzv. "herní" notebook, který je jakž takž chlazen, nebo jde o sračku za 12 tisíc.
hráči se nikdy nezapomenou pochlubit, takže spíš druhý případ, pro který může mít dlouhá zátěž větší následky.

neřeš to. kup si nový, zase ho odděláš.