Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Z nicoho nic na monitore len cierna obrazovka.

Zdravím vas ludkovia
moj problem je ze som vcera bol normalne na internete na 5 min som odbehol a ked som sa vratil bola len cierna obrazovka na monitore a pisalo no signal.
prepojil som hdmi na vstavanu grafiku v MB a monitor nabehol. skusil som zapnut Radeon setting . ale zial pise mi ze nemam hardver. pozrel som sa do spravcu zariadeny a nevidim tam vôbec moju grafiku. model rx480 8GB
skusil som obnovu systemu nepomohlo
skusil som preinstalovat ovladac nepomohlo lebo ked uz ho chcem dat instalovat pise ze nieje v pc hardver cize ta karta .
co moze byt problem prosim vas ? kazdemu za ochotu pomoct mi vopred dakujem.

No otázka jakej Enemax,posledních pár let už to žádná ex kvalita není ale zase šrot taky ne,ten neotestuješ nijak a navíc jede že tu integrovanou nakrmí což u dedikovaný platit nemusí.To odzkoušet znamená napojit jinej k tý GPU nebo tu GPU zkusit u někoho,no jestli tu možnost nemáš tak s tím momentálně nehneš.

AJ som si myslel ze to napises ohh skoda doma mam vela nahradnych komponentov ale tu je to problem . v okoli ziadne inzeraty na kompatibilne pc komponenty :/
mysli ze by mi mohlo vylucit moznost ze zdroj je v ko tato vecicka https://www.youtube.com/watch?v=T-jG3vqRQHM
je to PSU tester.
este jedna otazocka nemyslis ze by to mohlo byt sposobene aj nieakym, vírusom ?
po obdnoveni systemu mi nejde ani len zapnut chrome prehliadac. ktory pouzivam pol roka a bod obnovenia som vratil len o jeden den.
celkovo nejde nieako sviezo pc nato ze az take slabe parametre nemam
pouzivam ESET plateny.

nie nesmrdi nic grafiku som aj demontoval rozobral chladenie trosku prefukol od prachu skontroloval okom plosak ale nikde nevidno nic ze by nieco zhorelo.
konektory su nadoraz este som skusil aj druhy napajaci konektor 8pin aj tak nefunguje. AKo to vlastne funguje spravca zariadeny by mi mal ukazat ze je nezname zariadenie pripojene na MB ci ? a po naistalovany ovladaca by tam malo hodit normalne grafiku do kolkonky graficky adapter ci ?
ventilatory sa netocia ale pri tejto grafike sa vlastne ani netocili len ked bola pod zatazov.