Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Repro Trust Tytan 2.1

Dobrý karantenní den,

potýkám se s problémem s repráky Trust Tytan 2.1.

Reproduktory vlastně fungují normálně, ale jen za určitých okolností, jež si neumím vysvětlit.
Často se stane, že začne hrát jen levý satelit. jediné řešení je vytažení a znovuzasunutí jacku. Kabel jako takový je podle mého mínění v pořádku, při otáčení kabelu, jeho jemném zohýbání a hledání "vhodné polohy" (jako třeba u opotřebených sluchátek), se nic neděje. Jediné, co probere i pravý satelit je opravdu, jen a pouze vytažení a zastrčení kabelu. Repráky mají i "dálkové" ovládání (na kabel, vlastně jde jen o knobík hlasitosti se dvěma zdířkami pro výstup na sluchátka a vstup aux). Tento aux funguje jak má.
1. repráky jsem pořídil právě kvůli knobu s auxem abych nemusel neustále vytahovat a zastrkávat jack do zdířky v pc a tím zdířku vycházet. (často připojuji telefon k reprákům)
2. je otravné při každém spuštění pc lozit za pc a vystrčít/zasunout kabel. Někdy pravý satelit vypadne i během používání, v nepravidelných časových intervalech (někdy 3x během 10 minut, někdy vůbec)
Repro staré asi měsíc, únava materiálu to asi nebude. Zamýšlím reklamaci a zavrhnutí Trustu jako takového, vlastně si teď říkám, co mne popadlo kupovat lowcost repro, které šumí a nemají nic moc výšky. Aspoň jsem poučen...
Třeba je to ale něco jiného. Napadá vás něco?

Díky za každou pomoc a pěknej den!^^

MSI B450M GAMING PLUS - AMD B450
AMD Ryzen 5 2600X
Win 10 Pro
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

trus je odpad, se stím smiř.
nechoď si pak stěžovat, že provedení je ošizený šmejd nebo že zesilovač brumí.

aha, teď jsem se dostal k tvé druhé větě, tys to už koupil.
cena práce vyplodit tu slohovku je vyšší, než stál ten šmejd. to se fak vyplatí.

mé osobní tipy pro nový nákup: genius je riziko, creative nebo logitech dejme tomu.
mám nějaké kurzweil w40, ale při stěhování je plánuju vyměnit za 5" repro.