Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Někdo právě teď sleduje videa na mém Youtube účtu, změna hesla nepomáhá

Dobrý den,

před chvílí jsem si všimnul, že někdo sleduje videa na mém youtube účtu. Všimnul jsem si toho v kartě "Historie sledování". Jsou to hudební videa, která vím, že bych v životě neotevřel. Částečně maďarská muzika, pak nějaké disco z 80. let. Ihned jsem se odhlásil ze všech zařízení (ačkoli ale byly všechny 3 pod mým dohledem v mé místnosti) a změnil jsem heslo. Vymazal jsem historii sledování, ale nadále tam postupně naskakují právě pouštěná videa tímto člověkem (nebo botem?). Může mi někdo vysvětlit, o co tu jde? Je to chyba Youtube? Jsem přihlášen pouze na tomto počítači, ze kterého teď píšu. =

Tady je screen toho, co v posledních 10 minutách bylo puštěno. Rozhodně se nejedná o mnou puštenou muziku.

7IGEzMd.jpg

Začínám docela panikařit, protože jsem změnil heslo a vůbec nic nepomáhá. Žádné jiné aplikace třetí strany přístup k mému Youtube nemají.

bruno mars si může pustit jen zrůda, čili doufej, že to není z tvé domácnosti.
to druhé má v názvu dj, čili platí to co výše.

když ti vadí, že internetový obsah na internetu někdo sleduje, neměl jsi to tam dávat.
(klidně to může být reklamní robot. nebo miloš zeman, ten je na to nevkusný dost)

Zdravím, to stejné se mi teď děje taky, udělal jsem snad maximum, jenže videa furt někdo sleduje a lajkuje. Nevím, jestli to mám dal řešit, a nebo si yt ze mě děla jen prdel.. Předem díky za odpověď.

Mozna by pomohlo jit pres ucet Google → tvuj ucet → zarizeni (device) → zde uvidis veskera zarizeni ktera jsou pripojena i jejich GeoPoloha na tvuj ucet google a jeho sluzby.
Pak uvidis jestli je pripojeno nektere zarizeni ktere neni tvoje, v nabidce (options) u kazdeho zarizeni mas pak adekvatni volby jako odpojit, blokovat a podobne).
Netvrdim ze jde o nejlepsi reseni, ale pomoct nebo fungovat by to mohlo.
Jo odkaz je tady : https://myaccount.google.com/device-activity?pli=1

Zapnutí 2-krokové verifikace

By me zajimalo jestli to funguje i pro zarizeni ktere je momentalne pripojeno. Mysleno tak, ze se divam pod uctem ciziho cloveka na Youtube a najedou mi vyskoci overeni heslem, nebo jen pripade ze se odhlasim a chci se znovu prihlasit.

Já se s dovolením přiživím. Nějaký vy*urvenec si čumí na můj SkyLink (to je třeba pochopit: platím si nemalý obolos za služby, v ceně mám tři IPTV z jakéhokoliv zařízení). Jak sa ta ludra dopátrala mého čísla karty a hesla? Když chcu čučet, prostě ho odstřelím. Ale vypnu IPTV a je tam zas. Co s tím zmetkem? IP adresu má pokaždé jinou, takže blokovat u SkyLinku nelze (nějaký anonymizátorský zmrd). Jde to nějak řešit?

mif skúsil si kontaktovať podporu SkyLink? Tie systémy IPTV sú z môjho pohľadu dosť komplikované čiže možno len chyba. Niekedy nie je ani možnosť pre bežného užívateľa aby bolo niečo dobré zabezpečené. Ak je chyba napríklad v tomto prípade zo strany SkyLinku tak s tým nič nespravíš alebo to čo riešia v tomto vlákne ohľadom prelomenia zabezpečenia účtu Google ak to tiež nie je chyba. Niekedy je najefektívnejšie vypadnúť preč od zdroja problému a prejsť ku konkurencii. Google/Alphabet a všetky jeho služby... už to zašlo príliš ďaleko a myslím že už nie je cesty späť. Kedysi do doby kým to bol "len" vyhľadávač bolo všetko super. Postupne sa to rozrastalo a pozrime sa na to dnes https://myaccount.google.com/ ponúkajú úplne všetko! Čiže človek sa snaží svoju online aktivitu zabezpečiť. Používať silné heslo, správať sa online veľmi obozretne a rozumne, používať 2FA a jednoducho robiť maximum. Všetko je to márne ak si každú jednu službu zvolíme od jednej firmy.

No, já už používám jen LepšíTV tak si nevzpominam jak je to u Skylink.
Ale jestli má skylink omezení na určity počet zařízení (třeba 4) tak bych toho šmejda odstřelil a přihlasil 4 ućty Skylinku na 4 zařízení u tebe doma (v rodině). Tak až se bude chtít ten šmejd přihlasit, měla by se mu ukazat hláška "došlo k maximálnímu počtu připojených zařízení" a tak si může nasrat, tak to zkus mrknout.
Podpora Skylink nevím no, imho napíšou ať si změníš heslo a zbytek budou mít na háku.
V mobilní aplikaci Skylink byly ňáké možnosti správy ůčtu a přihlášení (QR kod apd) mrkl bych i tam.