Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upload filmov na servery

Dobrý deň,chcel by som sa opýtať čo všetko obnáša uploadovanie filmov napr.do uloz.to,webshare.cz a iné servery.Ja filmy len so serverov napr.uloz.to,webshare,fastshare len sťahujem,ale príklad čo k tomu potrebujem aby som mohol uploadovať.Do budúcna zatial neplánujem uploadovať,len ma to zaujíma.Takže podľa mňa,ten kto uploaduje nejaký film napr.do uloz.to,ho musí odniekiaľ stiahnuť a potom ho dá napr.do uloz.to.Ale čo všetko k tomu potrebuje to neviem.Dikens.

Oki,dikens.No a napr.ja môžem príklad stiahnuť nejaký film z uloz.to do notebooku a potom ho uploadnuť napr.do fastsahre? A čo v prípade že ten film dal do uloz.to niekto iný a ja si ho stiahnem a uploadnem ho do iného serveru,neni to trestné:-D,ked to neni moj upload.Rozumiem tomu tak keby som ja chcel uploadovať tak k tomu potrebujem nejaký ten satelitný prijimač,dosť kanálov,dobrý upload ja mám 2-3 Mb

Fastshare-podmínky:

4. V rámci využívání Služeb se Uživatel zavazuje dodržovat tyto podmínky a omezení:
(a) Uživatel se zavazuje, že nebude v rámci Služby rozmnožovat, zpřístupňovat nebo jakkoliv jinak nakládat se soubory (obsahem) způsobem, kterým by byla dotčena práva třetích osob, včetně práv z duševního vlastnictví. Zejména se Uživatel zavazuje, že nebude bez souhlasu (licence) oprávněné osoby zpřístupňovat v rámci Služby cizí autorská díla nebo jiný obsah chráněný autorským právem.
(b) Uživatel se zavazuje, že nebude užívat Služby k páchání trestné činnosti ani k navádění nebo napomáhání k trestné činnosti jinými osobami nebo k její organizaci.

Ostatní weby to mají podobné.

Tak třeba Fastshare platí za každý stažený 1 GB tvého souboru 0,15 Kč.I kdyby si to stáhlo 1000 lidí,což asi nehrozí,protože to bude už všude jinde,vyděláš u 1GB filmu 150 korun.Stojí to za riziko případného stíhání a velké pokuty?
A jestli máš upload těch 2-3 Mb,jak píšeš,budeš tam 1 GB nahrávat hodinu.

Ja využívam satelitnú službu digislovakia,box Kaon NA 1170,k nemu mám pripojený externý disk na nahrávanie 500 Giga.Takže dá sa aj tak že stiahnem nejaká film,hodím do notebooku,asi bude potrebná aj nejaká úprava filmu,pomocou nejakého softu do formátu mkv alebo avi,čo by môjmu notebooku trvalo pomerne dlho,je to staršia mašinka Lenovo G 500,typ 20236.No a po úprave by som to uploadnul do napr.fastshare.No a ono aj to sťahovanie obsahu zo satelitu,z tv je nelegálne,kopírovanie atd.Takže ma to len zaujímalo,že jak to vlastne funguje to uploadovanie.V blízkej budúcnosti to neplánujem praktizovať.Ďakujem všetkým za info.