Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tisk a thunderbird

Dobrý den,
zacal mi blbnout tisk posty z thunderbirdu. Verze 75.03 win 10
Tisk z wordu,excelu poznamkoveho bloku z chromu vse je funkci
Kdyz chci dat tisk zpravy z Thunderbirdu tak zprava se nevytiskne. Zkousel jsem vypnout i ochrnau ESET(presto nelze z thunderbirdu tisknout)

Poradil by mi nekdo prosim co s tim.

Mne to z verzie Thunderbird od Mozilla 68.6.0 (32-bit) nádherne tlačí priamo z lišty či už priloženú prílohu k došlému mailu do súboru virtuálnych tlačiarní, ale aj na HW tlačiareň v OS W10 x64 bit. PRO, Enterprise, Home, tiež vo W7 x64 Ultimate a Home. Používam TB 68.6.0 (32-bit), OS bez akýchkoľvek šmejdov AV. Húuustý.