Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak na chybu UPS Eaton 5110?

Mám delší dobu starší UPS Eaton 5110 - 700VA. Po několika letech práce s náhradní baterií začala indikovat chybu baterie, tak jsem baterii zase vyměnil. Měl jsem novou, koupenou před 2 roky někam jinam, ale nepoužitou. Cca po 14 dnech se rozblikala LED s vykřičníkem v trojúhelníku, SW hlásil vadu baterie. Objednal jsem novou, tu mám v UPS max. 14 dnů. Teď ráno zase signalizace vady baterie. Všechny baterie jsou vzhledově bezchybné. Je vadná UPS? Pokud ano, kterou koupit za ni? Něco z řady Eaton 5E, nebo 5S?

Ja beriem UPSky ako sporebny material...po 2-3 rokoch vacsinou idu prec.
Obcas to riesim vymenou baterie, ak ide o drahsi model a je to financne vyhodnejsie.
Inak kazi sa podla mna asi vsetko rovnako, APC, Cyberpower alebo Eaton...velky rozdiel tam nie.