Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Herní notebook okolo 20000

Zdravím vespolek,

omlouvám se jestli tady to vlákno již je ale řeším akutně, neb mi právě můj starý dobrý notebook odešel do věčných lovišť. Prosím o radu jaký je aktuálně nejlepší typ na herní notebook okolo 20000 (když to bude do 20 jedině dobře :D)..
Na netu jsem našel, že lidi doporučujou (Acer Nitro 5 Obsidian Black - AMD Ryzen 5 3550H, 15.6" IPS matný 1920 × 1080 120Hz, RAM 8GB DDR4, NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti 4GB, SSD 512GB, numerická klávesnice, podsvícená klávesnice, webkamera, USB 3.2 Gen 1, USB-C, WiFi 802.11ac, 4článková baterie, HDD upgrade kit, Windows 10 Home (AN515-43-R1RK).
Zajímal by mě Váš názor, jestli je to opravdu dobré, případně doporučit něco lepšího cena/výkon, nemám takové znalosti abych mohl sám posoudit :/ Předem Vám moc děkuji za Vaše odpovědi a čas, který tomu věnujete :)

s pozdravem Pavel R.

AMD Ryzen 5 3550H, 15.6" IPS matný 1920 × 1080 120Hz, RAM 8GB DDR4, NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti 4GB

Na ty grafice budes rad, pokud u vetsiny her dokazes jet na 30FPS. K cemu je ti obrazovka se ctyrnasobkem? Naopak ta obrazovka je kontraproduktivni.

Neporadim, neverim, ze herni notebook okolo 20.000 Kc je realna zalezitost. Ceny sly hodne nahoru a pokud jsem pred 4 lety myslel, ze bych dokazal sehnat herni notas za 25K, tak dnes si nemyslim, ze se da jit pod 30K.

Děkuji za názor, já primárně hraji na konzolích (nelinčujte mě), notebook používám převážně pro práci a občasnou zábavu. Omlouvám se za neupřesnění. Na notebooku si občas zahraji CSko, Diablo 3, sem tam nějakou tu strategii a napjatě očekávám Diablo IV (tady samozřejmě chápu, že nelze poradit, neboť ještě nejsou známi nároky). Když by se vzalo v potaz, že nové hardcore hry na NB prakticky nehraji je mi radno a pomoci? Prostě jen nechci koupit nějaký předražený shit... Pokud mohu požádat ještě o názor na tyto produky, budu Vám velice vděčný za vyjádření.

hp-pavilion-gaming-15-ak
lenovo-gaming-l340-15irh