Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vir v PC

Ahoj, mám problém který se snažím vyřešit už po druhé... Zapnul jsem počítač a šel si pro pití když jsem se vrátil, tak jsem mel jinou tapetu (na ten počítač chodím jen já) hned jsem hledal různé viry s pomocí antiviru a pro jistotu změnil veškeré přihlašovací údaje všude.. Nic jiného to dle mého nezměnilo a neudělalo (nevšiml jsem si) takže to teda bylo uz okay.. Ale včera jsem hrál po práci s kámoši nějaký hry a když jsem se chytal vypnout PC, tak tam opět byla jiná tapeta? stáhl jsem tentokrát AVG a tak jako předtím mi to žádný vir nenašlo.Joooo, taky jsem vypl síť, protože tam bylo zařízení, které jsem vůbec neznal. Mohl by mi někdo poradit?

PS:

Nepište kraviny jako nemáš stahovat hry, koukat na porno atd.. Hry nemám stažené a na porno na kompu něčumím (lepší je to na mobilu)

loading...

změna wallpaperu a viry, to je tak minulé století. dnes se mallware snaží vydělávat, čili chce být nenápadný.

není to wallpaper na Lockscreen?
zkopírovat z C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.Windows.ContentDeliveryManager_cw5n1h2txyewy\LocalState\Assets ... soubory bez přípony → někam na *.jpg a prohlédnout

zbytečné avg okamžitě vykopej z pc, to je shit naprosto k ničemu.