Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Žádný signál na novém monitoru AOC

Zdravím .Koupil jsem si nový monitor aoc g2460vq6. A dostal jsem k němu i HDMI a displayport .Problém je takový že ať se to snažím připojit přes DisplayPort nebo HDMI tak se monitor nezapne a hodí to hlášku "no signal " .Zkusil jsem proto v nastavení vybrat vstup přes HDMI a poté i Displayport a problém přetrvává .Jako poslední šanci jsem viděl proto zkusit to přes VGA kabel a povedlo se .Monitor jede ale druhý poněkud starší monitor nemám kam píchnout takže mám zase jen jeden :-|

Zkoušel jsem dát HDMI do vstupu v základové desce a nic ...

Může to být vadný kabel ? nebo v nastavení grafiky nebo Windowsu ?

prosím poraďte mi :-(

Změna předmětu, původně: Žádný Signál (host)
Změna kategorie, původně: PC sestavy (host)

Hodil jsem VGA do redukce

wtf? vždyť ta gtx grafika má jen digitální výstupy, monitor umí digitální hdmi + dp. tak co tam blbneš s vga?

co to je za vga redukci a kam přesně ji zapojuješ?
už jsi byl navštívit bios, jaký grafický výstup máš povolený a co je tam za možnosti? (peg)
na starý monitor vedl výstup z jaké grafiky?

Já měl něco podobného. Nešlo mi to na HDMI a na VGA ano. Problém byl v tom, že nebyl kabel úplně doražen ve zdířce v PC, jelikož byla koncovka kabelu "tlustá" a byl jen tak na 3/4. Stačilo koncovku kabelu trošku zeštíhlit nožem a bylo to.