Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PayPall - za co mi strhli penize?

Zdravím. Zaregistroval jsem se na Paypall a hned mi to strhlo skoro stovku z učtu po přidani platební karty. Po žádosti o ověření platební karty mi to strhlo dalších 50kč s tím že mi to vrátí, což beru. ale za co je ta první platba viz. screen? Jsem v tom novej, nikde v podmínkách a tak jsem o tom nic nenašel... žádné předplatné udajně nemam podle stránek paypallu.. prosím znalé o zasvěcení :(
Děkuji mnohokrát
https://ctrlv.cz/mmsa

pozn.: kvůli coronaviru se přimo na podporu do chatu nedostanu. resp. dostanu se pouze k Botovi.

je možne že to co jsem zaplatil kartou na ebay se mi dnes strhlo z učtu? když včera jsem se na učet nedival? předpokladam že ano. když je ta častka až přiliš podobna... ja jsem kdysi paypal měl a nepoužival jsem ho a pak když mi to strhlo kolem 500 z učtu tak jsem to hned zrušil a tak mě napada jetli i tehda jsem si něco nekoupil a stahlo se to pod nazvem paypal... :D hej neneeee jestli mi tohle někdo jen potvrdí, asi se pujdu napít :D

u těch eshopů - hlavně co přeprodávají zboží dalších obchodníků - se platba nejdřív rezervuje (ještě na tvojem účtu ale blokovaná). jakmile přijde avízo že je zboží odeslané, platba se strhne.

a při registraci paypal se ověří existence karty stržením 50 kč, kód bývá v bankovním výpisu poznat. měli by to zas vrátit zpět, nevím jestli to ještě dělají nebo tím sanují zadlužení paypal, je to pod rozlišovací schopnost.