Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Telefén - Android - fotky. Jak mazat?

Ave. Jdu hned k věci: chápu správně, že když odmáznu fotky z "Galerie", odstraním pouze interní fotky z paměti mluvicí kosti? Naproti tomu: pokud zruším obrázky z "Fotky", smázne mi to i na Gůglího účtu? Jak to, u všech Goa'uldů, přesně je? Potřebuju fajly jen odstranit z mobilu a uvolnit paměť, na účtu nechat. Předem dík za potenciální odpovědi :beer:

Pockej, pockej, tomu nerozumim. Potrebujes fotky smazat nebo ponechat? :-)

Pokud je chces ponechat, tak si je zkopiruj do PC, funguje jak USB kabel, wi-fi i bluetooth.

Misto v telefonu uvolnis nasledne tak, ze fotky smazes pres pruzkumnika z PC nebo spravce souboru v telefonu. Defaultni slozka v mobilu je: interni uloziste / DCIM/ Camera.

Mno, možná jsem se špatně vyjádřil (ale už su starý a blbý). Potřebuju smazat nějaká média (fotky, videa) pouze z paměti telefénu. Na účtu aby zůstaly. Jde to vůbec nějak? BTW: pravidelně zálohuju fotky přes kabel do PC, potřebuju ovšem, abych se na všecky dostal z jiného zařízení přes gůglí účet. Líp to popsat asi nedokážu.

V telefonu bys mohl mit spravce souboru nebo si stahni total commander

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ghisler.android.TotalCommander&hl=cs

Pres aplikaci fotky si myslim, ze bys to skutecne odstranil i z Google uctu. Pokud mas zalohovano na PC, muzes to preci ozkouset sam. Kazdopadne mazat to pres TC mi prijde nejbezpecnejsi, na Google uctu by to vydrzet melo, ale u Google jeden nikdy nevi.