Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem odesílání skenovaných foto přes email

Dobrý den všem, nelze odesílat foto přes email. Po odeslání vyskakuje:
Chyba zásuvky - 11001, číslo chyby - 0x800CCCOD. Dále mi to upozorňuje na ověření správnosti - Üčtu, Servru, Protokolu, Portu, Zabezpečení. Jak mohu dané věci zjistit a přeinstalovat nebo ověřit. Při poslání další zprávy se ukazuje pouze nová tabulka Windows email. Děkuji.
Změna kategorie, původně: Programování (karel)

neposílej to přímo ze scaneru mailem, nejspíš je špatně nastavená nějaká jeho aplikace. (smtp, tvůj účet, případně nějaké ověření).
skenuj to na disk do .jpg formátu, v rozumném rozlišení a ne největším co skener umí.
potom všechny soubory sbal do jednoho archívu (.zip, .rar - je to jedno), ať nemusíš manipulovat s více soubory.
pokud je celkový balík příliš velký, využij nějakou úložnu, jinak normálně jako přílohu mailu.