Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Súrne- pokazený notebook

Dobrý večer mám 12 rokov a pokazil sa mi notebook. Zajtra mám online vyučovanie, a tak neviem čo robiť, skúšal som už inteligentnú opravu, no napísalo mi, že nemám dostatočnú pamäť v notebooku. Za rýchlu odpoveď ďakujem.

Na omluvenku si napis, ze notebook byl zavirovanej, na to dneska online ucitele slysi.

V ramci sve vyuky se pokus notebook opravit, zacni zjistenim, ceho se zavada tyka. Kdyz se to povede, bude to lepsi vyuka nez to online vyucovani.