Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aký notebook pre Autocad

Aký HW je potrebný pre Autocad? Hľadám notebook pre študenta. Hlavne ma zaujíma GPU, pôjde to aj s integrovanou, alebo je potrebná dedikovaná, ak áno, aká. Nemám s tým žiadne skúsenosti a preto sa pýtam. Vďaka.

1) Ujasnit si zda pro 2D nebo 3D atd.,
2) podívat se, jaké má požadovaná verze požadavky na hardware, výrobce to uvádí,
3) zodpovědně zvážit méně rozikové řešení a lépe uchladitelné s delší životností v podobě desktopu, kdy bude lepší poměr cena/výkon/životnost.