Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obměna grafiky na starém PC

Ahoj, Mám starý stolní PC HP Elite 7300 Series MT s grafikou Nvidia GT545. Chtěl bych obměnit grafiku, ideálně za nějakou herní, je mi jasné, že nové grafiky pasovat nebudou a proto se chci zeptat, která by tam padla?
Nový PC kupovat nechci.

Děkuji za odpovědi

Petr L.

Jen obecná poznámka: upgrade grafiky ve značkovém PC bývá skoro vždy problém - aby ji utáhl zdroj a aby se vešla do nestandardní case.

Lidi si většinou koupí typický kancelářský počítač (HP, Dell, Lenovo) a pak se z něj snaží vytvořit herní dělo.

Muze ti poradit jen clovek, ktery sam podobnou sestavu ma nebo ti mohou poradit primo u HP.

Znackovy pocitac od HP muze mit zamknuty BIOS a jinou nez povolenou grafiku do nej nemusi jit vlozit, muze mit nejaky slabsi zdroj, takze se vykonejsi grafika nemusi rozjet, ....

Bud teda bys potreboval konzultaci s nekym kdo se primo vyzna v HP produktech nebo tam proste jinou vykonejsi grafiku jen ozkouset, kdyz nepujde, vratit. Pokud nemas nejake zname, muzes vzit pocitac do nejakeho servisu nebo obchodu a zkusit se domluvit, jestli by to nezkusili a az nasledne bys to od nich zakoupil.