Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC dva účty?

Zdravím, jsem v tomto trochu laik a potřebují radu. Děti mají spolecny PC ale začali vznikat problémy s hrami, které jdou hrát jen jedním profilem tudíž druhy to hrát nemůže. Dají se udělat dva účty v PC kde budou stejne hry ale nebudou si do rozehraneho vzájemně zasahovat? Snad jsem to napsala pochopitelně. Děkuji za pripadnou radu

Jsem laik, nejspíš používám špatně výrazy. Chci aby měl každý svůj účet a hrál si pod svým uživatelským účtem ale nevím zda když vytvořím nový účet na uvidí a bude je moct ten druhý hrát aniž by narušil hru toho prvního. Účtem myslím účet v PC ne ve hre

Ano, jak pisu - u vetsiny her to takhe fungovat bude. Obvykle se nastaveni a save/pozice v hre ukladaji nekam do /users/*nazev uzivatele*/-----nejaka podslozka/---atd., takze pod jinym prihlasenym uzivatelem do systemu/do windows bude pouzivana i jina slozka /*nazev uzivatele*. Snad je to takhle jasne.

(nemusi platit automaticky u vsech her, ale pokud nebyl tvurce uplne padly na hlavu, tak to bude nekde v tom uzivatelskem profilu = zvast pro kazdeho prihlaseneho)