Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Poradna a jeji velka porucha

Dobrý den, chtěl jsem Vám tady říct, že na poradně se objevuji okna typu jsi 99.999.999 přihlášený vyhraj až 2 000 000,na ostatních stránkách to nezobrazuje jen tady.Mohl by mi někdo vysvětlit proč?Mimochodem červíky v PC nemám kontrolovan jsem ho snad všemi spyware malware atd. i nodem a nic.

Mně to zase připomíná výzkum blech sovětskými vědci. Učjonyj utrhne nožičku bleše a zvolá: bljecha skoč ! Blecha skočí, výsledek zapsán. Pokaždé jí utrhne jednu nožičku, až jí utrhne tu poslední a volá: bljecha skoč, blecha nic. Výsledek pokusu : blecha s utržením poslední nožičky ztrácí sluch.

Takže se můžeme uklidnit a téma uzavřít.
Závěr: není to problém poradny, ale zavšiveného PC
Doporučení: PC zkontrolovat programem na detekci spyware, nejlépe v nouzovém režimu, protože pokud je spyware aktivní, může blokovat programy, které jej mají odstranit.