Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Svojvolné reštartovanie pc

Zdravím, kúpil som si pred štyrmi dňami nový pc, a momentálne sa mi začalo diať, že sa niekedy sám od seba reštartuje, s tým, že asi na sekundu zamrzne obraz a reštartuje sa, pc potom pokojne ide ako má ale nie som s tým úplne pokojný, neviete niekto poradiť poprípade mi napísať riešenie problému? Pc nemám doma ešte ani týždeň, vďaka za odpoveď
Upravena velikost písmen. (karel)
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Restart při chybě se dá vypnout, v BlueScreenView se dá podívat na sloupec Caused by driver. Také to může být hw problém. Předpokládám, že to bylo zakoupené s OS včetně instalace ovladačů a nic se netunilo ani nezrychlovalo nějakým prográmkem.