Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Steam - nejde stáhnout Witcher 3

Dobrý den mám tady problém co.se týče steamu. Koupil jsem si Witchera 3 a dal stahování a pokaždý stahuju a potom ve 3/4 stahování mi to ukáže že je chyba při zápisu na disk. Tak jsem to zkusil dát na SSD a zase nic. Pokaždé když chci poté znovu spustit stahování poté co to ukázalo chybu tak steam neodpovídá. Nevíte čím to je? Odinstaloval jsem i Steam a znovu nainstaloval. Vymazal cache stahování. Ale co mne dostává nejvíce je to že ta chyba se vždy objeví pri tom když mám staženo tak asi 28,6 GB. Opravdu mě to velmi štve. Nemám napsat na Steam že je vadná hra? Já opravdu nevím. Budu velmi rád za každou radu. Před koupením zaklínače jsem měl spoustu her. Např. GTA 5 a normálně steam fungoval v pohodě. Až teď mě to začalo dělat.
Děkuju za odpovědi.

Změna předmětu, původně: STEAM (host)

Tak jsem na to koukal na Google a doporucene reseni, ktere pomohlo se stejnym problemem vetsine lidi, je odinstalace antiviru nebo pripadne vypnuti Windows Defenderu, pokud pouzivas jen ten.

Dalsi lidi doporucovali:
-provest checkdisk ve Windows,
-zkontrolovat pres CrystalDiskInfo, zda neni disk vadny,
-nestahovat DLC.