Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Samsung Galaxy Watch-zvukové info

Zdravím ,páni kto z vás má tieto hodinky poprosil by som o radu či je možné vypnúť toho hlasového asistenta pri spustení aktivity,ako je v mojom prípade cyklistika.
Povypínal som všetko možné v app samsung heath,ako je zvukový sprievodca dokonca aj automatickú pauzu ani to nefunguje.V samotných hodinkách som vypol oznámenie s aktivít.Resetol som hodinky,preinštaloval app najprv som dal staršiu verziu a nič tak som to aktualizoval na najnovšiu čo som mal aj predtým a opäť nič.Ďalej v app oznámenia aktivít,proste nič.Dokonca som v hodinkách natvrdo vypol zvuk aj tak to gagoce,chápete to?Neviem či mám vybrať reprák,aby bol kľud,alebo čo.Synchronizovanú s app samozrejme sú.Tak kto sa vyzná poprosím o radu,vďaka.

Vypol som zvuk a stále to blábolá.V app
S Wesrable sú rôzne nastavenia zvukov,ale keď natvrdo vypneš zvuk hodiniek a stále to kecá tak neviem.Vyskúšam to jednotlivo vypínať a uvidím aj,keď tomu veľkú šancu nedávam.S Healt tam mám všetko vypnuté je tam vyslovene nastavenie hlasovej informácie,ktorá sa dá vypnúť a stále,bez zmeny a čo máš konkrétne stlmené?.Bixby nemám vôbec aktivované.

No tak dnes som to testoval a logiku to nemá ,lebo ,keď vypneš v hodinkách zvuk tak vypneš všetko,To znamená vyzváňací tón,média,oznámenia,systém a hlas bixbyho.Urobil som to,že som zo zúfalstva jednotlivo vypínal dané zvuky a čo čert nechcel zabralo vypnutie zvuk médií.Nechápem to ,pretože pri vypnutí zvuku hodiniek vypínaš všetky zvukové funkcie.Otázka je či to zasa nezblbne a začne to kecať aj tak.Zatiaľ je to takýmto spôsobom vypnuté.