Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odstranění vyskakovacího okna Office 365

Koupil jsem nový notebook a do něho dal své starší MS Office z toho minulého. Ovšem v tom novém notebooku je nějak "šikovně" nastaveno, že při při spuštění aplikace Word, Excel, apod., mi ještě vyskočí okno s nabídkou Office 365 se 3 možnostmi - "vyzkoušet, koupit, aktivovat"...Ale já nechci ani jednu z těchto možností a zároveň ani nechci, aby mi stále toto okno vyskakovalo...Dá se to nějak odstranit? Díky za radu

Já dobře vím, kde jsou ovládací panely a co je v nich...Ale tu zkušební verzi tam prostě nevidím, abych ji odinstaloval...Už jsem to jednou češil s IT technikem, ale nevím jak to on udělal (mám za to, že říkal, že něco odstraňoval v registrech, aby se mě to okno nezobrazovalo).