Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC se nezapne

Zdravím, opět jsem zde s hloupym dotazem. Mam kancl pc nějaky HP co jsou běžně na uřadech - ty low profile, nesmějte se mě to stačí, ale k dotazu po zapnutí par sekund nic a pak se jen rozhučí zdroj a nenajede ani bios nic prostě, nevím na desce sviti nějaka dioda, jak sem zkoušel zapojit dedikovanou grafu žadna změna, restartoval sem bios - přes cmos, prohazoval ramky ve slotech vyměnil hdd a žadna změna, je to zdrojem, nebo deskou? Jo to nějaky C2D 4gB ram intel jine parametry si nepamatuju. Děkuju za jakoukoliv radu

odpojit napájecí kabel, na desce zkusit cmos reset.
hp to mají jinak než obvykle: vytáhne se propojka, na reset je tam mikrospínač, vrátí se propojka.

když to nepomůže, dál bych "hp sff" vůbec neřešil, uvnitř všechno nekompatibilní, jestli máš doma jediný kus, nic nevyměníš.

kup si repasovaný pc. prodejců je hafo, jen příklad: https://www.gigacomputer.cz/repasovane-pocitace/
chceš i5 4jádro, 4-8gb ram, mělo by to mít grafiku řady 4000+, disk radši ssd (přídavný hdd bude ze starého pc), porty usb3.