Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ddr2

Prosim o radu : Mám pamět ddr2 4g 800 mhz Chci koupit 8GB (2x 4 GB) / DIMM DDR2 667 MHz .Pujde to dik.

ECC paměti fungují i v běžných deskách. Mám to mnohokrát vyzkoušeno od prvních DDR přes DDR2, DDR3 až k DDR4. Akorát se nesmí jednat o registrované RDIMM moduly ty samozřejmě (na rozdíl od unbuffered DIMM) fungovat v běžných deskách nebudou.

Máš 64bit systém? Jaké používáš aplikace, které potřebují 8 GB RAM? Jaký je zbytek sestavy (procesor, grafika, disk)? Rozšířením RAM z toho raketu neuděláš...

Z mého pohledu vyhozené peníze. Nové DDR2 neseženeš, takže bazar, riskovat nekompatibilitu, .... ale je to tvůj boj.