Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook nerozpozná USB přestože funguje

Zdrávíčko,

Vlastním notebook Lenovo Legion Y520 (2 roky starý) a levý USB 2.0 přestal rozpoznávat, týden zpět jsem normálně připojoval MIDI kabel do kláves, sluchátka, myš, prostě cokoliv a normálně fungoval. Rozhodnul jsem se trošku pročistit disky a pár věcí jako pluginy jsem přeinstaloval na druhý disk abych uvolnil místo. Každopádně teď skrz USB normálně proudí elektřina, nabíjí cokoliv co připojím ale Systém prostě nechce rozpoznat. Žádný zvuk, ani error nevyskočí.

Předem děkuju.

Uvedom si jedno,pokial istalujes midi ovladace,mnohe z nich zablokuju usb port pre ostatne usb zariadenia,je to vlastnost mnohych midi/audio usb zariadeni ,treba si dokladne precitat readme od vyrobcu a do uz pouziteho usb portu sa nesnazit pripajat nieco ine, ako uz pouzite midi/audio zariadenie.....to byva aj dovod toho,ze vyrobcovia usb midi/audio zariadeni radia nezapajat zariadenia do usb hubu,ale do samostatneho usb portu,ovladac moze v tomto pripade vyblokovat cely hub pre pouzitie pre ine sucasne pripojene zariadenie.....